Τελευταία ενημέρωση 02:23, 02 Δεκ 2022
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ (15.30):

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (26η αγων.): ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Σούρμενα-Άγιος Δημήτριος, ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): Αγία Ελεούσα-Καματερό, ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): Παλαιό Φάληρο-Πανερυθραϊκός, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Φωστήρας Ηλ.-Θρίαμβος Αθηνών, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Ηράκλειο-Ήφαιστος Περιστ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Ολυμπιακός Λιοσίων, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΟ Περιστερίου-Ηλιούπολη

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (23η αγων.): ΓΟΥΔΗ: Άγιος Θωμάς-Άφοβος, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): Ειρήνη Πετρ.-Λέοντες Αθηνών
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (23η αγων.): ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αττικός-Κρόνος Αθηνών, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Αστέρας Εξαρχείων-Θρίαμβος Χαϊδ.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (23η αγων.): ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Τερψιθέα-Λαύρα Αργ., ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Μικρασιατικός Καισ.-Αστέρας Ζωγρ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (20η αγων.): ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ): Δάφνη Αθηνών-ΑΕ Ιλίου, ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟ Ψυχικού-Πέρα Κλουμπ, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας Αιγάλεω-Πανιώνιος Καισ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια-Δάσος Χαϊδ.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (20η αγων.): ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Τριφυλλιακός-ΑΕ Αιγάλεω
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (20η αγων.): ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Βύρων, ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗΣ): Άρης Βύρωνα-Κηφισιά 2010, ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ): Φοίνικας Καλλ.-Άρης Χολαργού, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Θύελλα Περιστ.-Άτταλος
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4ος όμιλος (20η αγων.): ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Γαλάτσι-Αθηναϊδα, ΡΟΥΦ: Πανθησειακός-ΑΕ Μεταμόρφωσης

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (26η αγων.-15.30): ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη-Αιγάλεω, ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Θύελλα Αγ. Δημ.-Δόξα Βύρωνα, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Άγιοι Ανάργυροι-Διάνα Ηλ., ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Αγία Παρασκευή-ΠΑΟ Ρουφ, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α': Χαραυγιακός-ΓΣ Αργυρούπολης, ΙΛΙΟΥ: Ιάσων Αγ. Φανουρίου-Χολαργός, ΡΟΥΦ: (15.45) Κολωνός-Άγιος Ιερόθεος

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (23η αγων.): ΡΟΥΦ: (10.00) Κουκάκι-ΑΕ Γλυφάδας, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): (15.30) Φοίνικας Περιστ.-Αθηναϊκός, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (15.30) Χρυσούπολη-Καλαμάκι, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (15.30) Κένταυρος Βριλ.-Ιλίσια 2004, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (15.30) Κορωνίδα-ΓΣ Καισαριανής, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (15.45) Άτλας Κυψέλης-Ηρακλής Περιστ.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (23η αγων.): ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): (13.00) Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Λυκόβρυση, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (15.30) ΑΕ Περιστερίου-Αρμενική, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (15.30) Φωστήρας Καισ.-Απόλλων Χαλ., ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: (15.30) Αλσούπολη-Άγιαξ Ταύρου, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (15.30) Μελίσσια-Πετράλωνα, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (15.30) ΑΟΝ Αργυρούπολης-Γκυζιακός
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (23η αγων.): ΡΟΥΦ: (12.45) Βοτανικός-Ελευθερούπολη, ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): (15.30) Δάφνη Παλ. Φαλ.-Παράδεισος, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): (15.30) Αίμος Πετρ.-Ανθούπολη, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (15.30) Ατρόμητος Χαλ.-Άμιλλα Περιστ., ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: (15.30) Ερμής Ηρακλείου-Κηπούπολη, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (15.30) Παπάγος-Άρης Πετρ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (20η αγων.): ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΟ Ιλίου-Ηρακλής Πετρ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): (11.00) Κεραυνός Πετρ.-Κεραμεικός, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (12.45) Ολυμπιακός Κυψ.-Πατήσια
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (20η αγων.): ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (10.00) Αμπελόκηποι-Αετός Καλλ., ΥΜΗΤΤΟΥ: (11.00) Αρίων-Γαλαξίας, ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): (11.00) Ταταύλα-Κρόνος Αιγάλεω, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) Ιπποκράτης-Ορφέας Αιγάλεω, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: (15.30) Αίας Αθηνών-Αναγέννηση Πετρ.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (20η αγων.): ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): (10.00) Ιεράπολη-Υμηττός, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (11.00) Χαλκηδονικός-Νέα Σμύρνη, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): (15.30) Νίκη Αλίμου-ΑΟ Κωφών
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4ος όμιλος (20η αγων.-11.00): ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Νέα Ζωή Μετ.-Απόλλων Περιστ., ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): Πράσινα Πουλιά-Τόλμη Περιστ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Θεμιστοκλής-Λαρισαϊκός, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Παγκράτι-Προμηθέας, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Πλάτων-Κοψαχείλα

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Τρόμαξαν με Ρωμαϊδη! »
Μπακαράς
Hatzi

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio
Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας