Φιλική ισοπαλία με ΟΣΦΠ στον Ρέντη η Κ17!

Την εξαιρετική της αγωνιστική κατάσταση επιβεβαίωσε η Κ17 του Ατρόμητου η οποία σε φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο τον Ολυμπιακό, που δεν διέφερε στο ελάχιστο από επίσημο, αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 στις εγκαταστάσεις του Ρέντη.

Η ομάδα του Γιώργου Κορακάκη προηγήθηκε 0-1 με τον Ζαίμι στο ημίχρονο ενώ θα μπορούσε να σημειώσει τουλάχιστον άλλο δύο τέρματα καθώς είχε χαμένα τετ α τετ και ένα δοκάρι. Στην επανάληψη παρά τις πολλές αλλαγές διατήρησε το καλό τέμπο όμως δέχθηκε το γκολ της ισοφάρισης ακριβώς στην τελευταία φάση του αγώνα.

Ξεκίνησαν οι Σάλτας, Γιαννακίδης, Καρδάμης, Ρίζος, Γκαμανης, Πιέτρης, Μακρυγιαννάκης, Παπαδόπουλος, Σέλληνας, Πίκουλας. Έπαιξαν και οι Περήφανος, Φλώρος, Ρουσσόπουλος, Μαργαρίτης, Αγγελόπουλος, Σαμούρης, Τουμαζάτος, Μουντές, Πομώνης, Ντίνος, Αλεξανδράκης.

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 30 Μάρτιος 2019 19:01