Τελευταία ενημέρωση 01:30, 14 Ιουλ 2024
Κατηγορία ΠΑΕ Ατρόμητος

Άλλη μια ευρεία νίκη πέτυχε η ομάδα Κ 20 του Ατρόμητου απέναντι στην αντίστοιχη ομάδα του Πανθρακικού στο γήπεδο του Ηφαίστου.

Η ομάδα του Γιώργου Κορακάκη έδειξε μεγάλο πάθος για την νίκη και κέρδισε με σκόρ 4-1.Oι γηπεδούχοι έδειξαν  την ανωτερότητά τους στον αγωνιστικό χώρο  για ακόμα μια φορά απέναντι σε έναν Πανθρακικό που δεν μπορούσε να απειλείσει ουσιαστικά στο ματς.Το πρώτο ημίχρονο τέλειωσε με σκορ 3-0 με  τον Ατρόμητο να έχει σκοράρει στο 24' Μπαστακός , 25' Παπασπύρος   αλλά και στο  43 o Κωστούλας' .

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα  του Περιστερίου πέτυχε ένα ακόμη γκολ στο  58'  σκόρερ ξανά ο Μπαστακός κάνοντας  το 4-0 και δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στο ματς.Το γκόλ για  την ομάδα  της Θράκης ήρθε στο 77' από τον Μανδήλα  τελειώντας κάπου εκεί ο αγώνας με τελικό σκορ το 4-1.
Η ομάδα  του Κορακάκη δείχνει ασταμάτητη και συνεχίζει την ξέφρενη πορεία της δείχνοντας πως οι μικροί του Ατρόμητου έχουν τεράστιο μέλλον.Παρών στο γήπεδο ήταν και ο πρόεδρος του Ατρόμητου , Γιώργος Σπανός.

Ατρόμητος: Θεοδωράκης, Τζιτζικαλάκης (68' Κομνηνός), Κατράνης, Κωστούλας, Chrushiel, Παπασπύρος, Λημνιός, Νάτσος (60' Παναγιωτόπουλος), Ρεγκάκος, Μπαστακός, Τσατσόπουλος (60' Λαζαρίδης)

Πανθρακικός: Θυμιανίδης, Κουτρας(33' Θωμάς), Καπετάνος, Φραγκούλης, Κουτσουκανίδης, Χελιδώνης (19' Μουτζούρης), Ψάλτης, Μιλκας, Πότσης, Μανδήλας, Σαραντίδης (62' Ρογδόπουλος)

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 14 Μάρτιος 2015 21:01
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Και τώρα Παναθηναϊκός!!! »