Τελευταία ενημέρωση 09:46, 16 Δεκ 2019

Η αντίστροφη μέτρηση για το Cosmogym 2019!

Κατηγορία ΑΠΕ Γιτάνη
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

 Ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση για την πολύ  μεγάλη γιορτή της γυμναστικής με την ενημερωτική ημερίδα εν όψει του Cosmogym 2019.

Ο πρόεδρος της οργανωτικής επιτροπής Συμεών Σκουτερης παρουσίασε όλες τις λεπτομέρειες της διοργάνωσης και ακολούθησε η κλήρωση για την σειρά παρουσίασης των ομάδων

« Περίπου 3,5 μήνες πριν την έναρξη, είμαστε έτοιμοι και σας περιμένουμε να ζήσουμε για μία ακόμα φορά ξεχωριστές στιγμές» τόνισε χαρακτηριστικά.

Αναλυτικά η σειρά παρουσίασης των ομάδων είναι η εξής:

Όμιλοι Rising Stars 1 & 2 – Παρασκευή 14/6 – ώρα 13:30

1 ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ τίτλος 5
2 ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ τίτλος 4
3 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ τίτλος 4
4 ΟΦΑΦΑ ΜΕΓΑΡΩΝ τίτλος 4
5 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 7
1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ τίτλος 1
2 Α.Σ ΕΝ ΧΟΡΩ τίτλος 2
3 Olympia Highway τίτλος 5
4 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 5
5 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ τίτλος 2
6 ΟΦΑΦΑ_ΜΕΓΑΡΩΝ τίτλος 3
7 Δαο Καματερου τίτλος 3
8 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ τίτλος 2
9 Μ.Ε.Σ.ΜΑΡΑΘΩΝΑ τίτλος 1
10 ΓΑΣ Πεντέλης τίτλος 1
11 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ τίτλος 3
12 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ τίτλος 2
13 ΡΥΘΜΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ – ΠΕΡΑΜΑ τίτλος 2
14 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 6
15 Α.Σ.ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ τίτλος 3

Όμιλος Νέμεα Β – Παρασκευή 14/6 – ώρα 17:30

1 Α.Π.Σ. ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΙΚΑΡΙΑΣ τίτλος 1
2 Γυμναστικός Όμιλος ν.ιωνιας Εν Κινησει τίτλος 1
3 OLYMPIAN SPORTS CLUB τίτλος 2
4 Γ.Α.Σ ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΗ τίτλος 1
5 Α.Σ ΡΥΘΜΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ τίτλος 1
6 Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΦΥΛΗΣ τίτλος 1
7 Α.Σ. ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ τίτλος 1
8 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ τίτλος 1
9 Α.Σ. ΔΙΑΣΤΡΟ – ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ τίτλος 1
10 ENERGY FITNESS CLUB τίτλος 1
11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ) τίτλος 1
12 Α.Σ.ΧΟΡΕΙΑ τίτλος 1
13 ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ GYM τίτλος 1
14 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ “ΕΥ ΖΗΝ” τίτλος 1
15 Α.Σ. Άνω Μεράς Μυκόνου τίτλος 1
16 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ τίτλος 1
17 Α.Σ. ΠΕΡΣΕΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ τίτλος 1
18 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ” τίτλος 1
19 WINNERS HEALTH CLUB τίτλος 2
20 Αθλητικός σύλλογος και σχολή χορού ΡΥΘΜΟΣ τίτλος 1
21 ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ τίτλος 1
22 Μ.Κ.Σ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ τίτλος 1
23 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 4
24 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ τίτλος 1

Όμιλος Νέμεα Α – Σάββατο 15/6 – ώρα 09:00

1 ATP BANK Fitness Club – Ομάδα Ίκαρος τίτλος 1
2 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ τίτλος 1
3 Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ τίτλος 1
4 OLYMPIAN SPORTS CLUB τίτλος 1
5 WINNERS HEALTH CLUB τίτλος 1
6 Α.Σ ΕΝ ΧΟΡΩ τίτλος 1
7 Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ τίτλος 2
8 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ τίτλος 2
9 Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης τίτλος 2
10 ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ τίτλος 4
11 ΕΥ ΖΗΝ & ΑΘΛΗΣΗ(ΔΗΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ) τίτλος 2
12 Olympia Highway τίτλος 4
13 Α.Σ.Π. ΚΤΗΣΙΦΩΝ τίτλος 1
14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤ.ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ τίτλος 1
15 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ τίτλος 1
16 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 3
17 ΟΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ τίτλος 2
18 TEAM WOLF 31 τίτλος 3
19 ΟΦΑΦΑ ΜΕΓΑΡΩΝ τίτλος 2
20 ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ τίτλος 3
21 Α.Ο.Διονύσου τίτλος 1
22 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ τίτλος 1
23 Α.Σ. ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ τίτλος 1
24 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΜΕΣΙΣ (LIDAS TEAM) τίτλος 1
25 ΑΣΟΧ ΑΘΗΝΑ τίτλος 1
26 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ τίτλος 2
27 ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΒ ΠΑΤΗΣΙΩΝ τίτλος 3
28 Δημος Παλληνης τίτλος 2
29 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΝΙΜΑ τίτλος 1
30 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ τίτλος 1

Όμιλος Ίσθμια – Σάββατο 15/6 – ώρα 14:30

1 Choy Lee Fut Αργους τίτλος 1
2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ τίτλος 1
3 Δαο Καματερου τίτλος 2
4 Olympia Highway τίτλος 3
5 ΟΦΑΦΑ ΜΕΓΑΡΩΝ τίτλος 1
6 GYMNASTIC HOUSE τίτλος 2
7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ τίτλος 1
8 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης τίτλος 3
9 ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ τίτλος 2
10 Γ.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ τίτλος 2
11 Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης τίτλος 1
12 Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ τίτλος 1
13 TEAM WOLF 31 τίτλος 2
14 ΓΑΣ Πεντέλης τίτλος 1
15 Αθλητικός Όμιλος Πατήσια 24 τίτλος 1
16 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 2
17 ΕΥ ΖΗΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΣΗ ΔΗΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ τίτλος 1
18 Sports center ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ τίτλος 1
19 ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ τίτλος 3
20 ΑΠΣ Ολυμπιακός Ρυθμός Αργυρούπολης τίτλος 1

Cosmogym Hope Contest Final – Σάββατο 15/6 – ώρα έναρξης 18:30

Συμμετέχουν οι Χρυσές Ομάδες από τους Ομίλους Νέμεα Β, Νέμεα Α και Ίσθμια.

Όμιλος Πύθεια – Κυριακή 16/6 – ώρα 11:00

1 ΟΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ τίτλος 1
2 Olympia Highway τίτλος 2
3 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης τίτλος 2
4 Α.Ο. ΠΑΛΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ τίτλος 1
5 Αο Άτλας του δήμου Δέλτα τίτλος 1
6 TEAM WOLF 31 τίτλος 1
7 ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ τίτλος 2
8 Γ.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ τίτλος 1
9 Σύλλογος Φίλων Γυμναστικής Αιγάλεω (Σ.ΦΙ.Γ.Α.) τίτλος 1
10 Συλλογος Πνοη Μοσχατου τίτλος 1
11 Γ.Σ.ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ τίτλος 1
12 ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ τίτλος 2
13 Α.Σ.ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ τίτλος 2
14 Δημος Παλληνης τίτλος 1
15 ΟΚΑΠΑ ΔΗΜΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΨΥΧΙΚΟΥ τίτλος 1
16 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ τίτλος 1
17 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ τίτλος 1
18 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ¨ΚΑΛΥΒΙΑ¨ τίτλος 2
19 ΑΣ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ τίτλος 1

Όμιλος Ολύμπια – Κυριακή 16/6 – ώρα 17:00

1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ¨ΚΑΛΥΒΙΑ¨ τίτλος 1
2 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ τίτλος 1
3 Γ.Ο.Π.Φ. Η ΑΡΜΟΝΙΑ τίτλος 1
4 Α.Σ.Ηετιών Δραπετσώνας τίτλος 1
5 ΓΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΊΟΥ τίτλος 1
6 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ τίτλος 1
7 Olympia Highway τίτλος 1
8 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ τίτλος 1
9 ΡΥΘΜΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ – ΠΕΡΑΜΑ τίτλος 1
10 ΓΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ τίτλος 2
11 ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ τίτλος 1
12 ModartS τίτλος 1
13 ΑΟ Λαγονησίου τίτλος 1
14 GYMNASTIC HOUSE τίτλος 1
15 Α.Σ.Ε.ΔΟΥΚΑ τίτλος 1
16 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ τίτλος 1
17 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τίτλος 1
18 Dance Team Faceless τίτλος 1
19 Α.Σ.ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ τίτλος 1
20 ALTIUS τίτλος 1
21 Γυμναστήριο Εν Κινησει Λαμιας τίτλος 1
22 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ τίτλος 1
23 ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ τίτλος 1
24 Δαο Καματερου τίτλος 1
25 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης τίτλος 1
26 ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ τίτλος 1
27 Α.Ο. ΑΘΛΟΚΙΝΙΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ τίτλος 1
28 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ τίτλος 1
29 Α.Σ. ΕΥΡΥΘΜΙΑ- ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ τίτλος 1

Cosmogym Grand Contest Final – Δευτέρα 17/6 – ώρα έναρξης 17:00

Συμμετέχουν οι Χρυσές Ομάδες από τους Ομίλους Πύθεια και Ολύμπια.

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 04 Μάρτιος 2019 22:23
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Ο αποκριάτικος χορός έγινε για καλό σκοπό! »
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Παντελίδης: «Μπήκαμε διαβασμένοι»
Εύκολη «τεσσάρα» με Κρόνο

Εύκολη «τεσσάρα» με Κρόνο

15 Δεκ 2019 Ιπποκράτης

Βαριά ήττα στο Φάληρο!

Βαριά ήττα στο Φάληρο!

15 Δεκ 2019 Ηρακλής

Χρήσιμος βαθμός στο ντέρμπι!

Χρήσιμος βαθμός στο ντέρμπι!

15 Δεκ 2019 ΑΟ Περιστερίου

Ανέλπιστη «γκέλα» με Κηφισιά!

Ανέλπιστη «γκέλα» με Κηφισιά!

15 Δεκ 2019 Άγιος Ιερόθεος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας