Εκτύπωση αυτής της σελίδας

«Αυτοχειρική» ήττα από ΑΕΚ η Κ15 (1-2)!

Κατηγορία ΠΑΕ Ατρόμητος
Ετικέτες

Την ευκαιρία να καπαρώσει από σήμερα την 3η θέση έχασε η Κ15 του Ατρόμητου η οποία έβαλε τα χέρια της και έβγαλε τα μάτια της χάνοντας με 1-2 από την ΑΕΚ στη Χωράφα.

Οι μικροί άσοι του Ατρόμητου δέχθηκαν γκολ στις καθυστερήσεις που ξεκίνησε από μια βαθιά σέντρα στο χώρο του κέντρου.

Στην επανάληψη η ομάδα του Πέτρου Κοντοβράκη ισοφάρισε με τον Μούτση, είχε δύο δοκάρια και πολλές κλασικές ευκαιρίες για να κάνει την ανατροπή αλλά η μπάλα την τιμώρησε.

Στο 72΄μετά από δοκάρι σε σουτ από την μικρή περιοχή σε κενή εστία, δέχθηκε το γκολ στην αντεπίθεση και όσο και αν πάλεψε στα εναπομείναντα λεπτά δεν μπόρεσε να αλλάξει κάτι.

Ξεκίνησαν οι Παπαϊωάννου- Μπίμπας- Καρδαμης- Γκίνη- Παναγιώτου- Πατσατζογλου -Μητροπουλος -Κουτουλακος- Ανταλης- Τσαντίλα-ς Ζαρκαλης.