Τελευταία ενημέρωση 08:01, 18 Απρ 2024

Ισοπεδωτικός στο β' με Κόρινθο (3-0)

Κατηγορία Άγιος Ιερόθεος
(7 ψήφοι)

Ισοπεδωτικός στο β' ημίχρονο ο Άγιος Ιερόθεος έκανε μια χαψιά την Κόρινθο και με πεντακάθαρο 3-0 έκανε ένα ακόμη πολύ σημαντικό βήμα για την παραμονή του που απλά θα πιστοποιηθεί στην συνέχεια και μαθηματικά.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο ανάμεσα στις δύο ομάδες που είχαν τις φάσεις, λίγες είναι αλήθεια, μπροστά στην αντίπαλη εστία.

Στην επανάληψη ο «Άγιος» σκόρπισε...φοβέρα και έβαλε την Κόρινθο στα δίχτυα με τον Νικολέτο να ανοίγει το σκορ στο 55' και τον Μακρίδη στο 72' (υπέροχο γκολ)και στο 91΄ να κλειδώνει τη νίκη.

Ξεκίνησαν για τον Ιερόθεο οι Ρούμπης, Πολίτης, Αποστόλου,Μίμουρας, Πολυχρόνης, Βελέτης, Μανδαμαδιώτης, Λέσι, Μακρίδης, Νικολέτος, Σουλελές.

Στον πάγκο οι Συμάκος, Κατσής, Τσαρκάνι, Μάνος, Μπριστογιάννης, Αποστολόπουλος.

Ξεκίνησαν για την Κόρινθο οι Λουτριώτης, Καραγιάννης, Ντίκο, Βαρδακώστας, Βλέντζας, Νέδος, Δόσης, Σιδέρης, Μαναριώτης, Ιορδανίδης, Τσακιργιάννης.

Στον πάγκο οι Κέινι, Αδαμίδης, Ράπτης, Μαλιαρίτσης, Λαδένογλου, Ίντα, Παππάς.

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 17 Φεβρουάριος 2019 17:15
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: «Διαχειριστήκαμε το rotation»! »