Τελευταία ενημέρωση 02:07, 18 Απρ 2024

Ξέσπασε στο β' με Πανθησειακό 4-1

Κατηγορία Γαλαξίας

Νέα πολύ καλή εμφάνιση από τον Γαλαξία ο οποίος κέρδισε τον Πανθησειακό με 4-1 και παρέμεινε στην 5η θέση της βαθιμολογίας συνεχίζοντας την πετυχημένη του χρονιά.

Η ομάδα του Νίκου Παπαδιώτη έδειξε για μια ακόμα αγωνιστική τον χαρακτήρα της και παρόλο που βρέθηκε, με το ξεκίνημα του αγώνα πίσω στο σκορ,αντέδρασε και ισοφάρισε το σκορ στο πρώτο ημίχρονο.
Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε στο γήπεδο ακόμη πιο αποφασισμένη με αποτέλεσμα να πετύχει 3 ακόμα γκολ με τον δείκτη του σκορ να φθάνει στο 4-1.
Μια νίκη που δεν ήταν τόσο εύκολη όσο δείχνει το τελικό σκορ,΄άλλωστε το τρίτο και το τέταρτο γκολ μπήκαν στο τελευταίο διάστημα του αγώνα,ενώ μέχρι να συμβεί αυτό το σκορ ήταν στο εύθραυστο 2-1.
Τα γκολ πέτυχαν οι Πατσέλης (2), Κανδυλιώτης, Κάσο.

Ξεκίνησαν οι Κοσμόπουλος, Μαυρής, Π. Πιτταράς, Κανδυλιώτης, Βλάχος, Νικολάου, Κακαράντζας, Τ. Πιτταράς, Κατσέλης, Κάσο, Κατσογιάννης. Έπαιξαν και οι Γιούργας, Κουτσονικολής, Κανελλόπουλος.

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 13 Φεβρουάριος 2019 16:24
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Άξιζε τη νίκη στο Χαϊδάρι »