«Δηλητηριώδη» ανατροπή η Κ17 στον ΟΦΗ (2-1)!

Στις ίδιες ράγες με την Κ19 πάτησε σήμερα και η Κ17 του Ατρόμητου στο Ηράκλειο κερδίζοντας με «δηλητηριώδη» ανατροπή  στο 90' τον ΟΦΗ με σκορ 2-1 κλείνοντας το 2018 με ένα σημαντικό τρίποντο ψυχολογίας εν όψει της νέας χρονιάς.

Το πρώτο ημίχρονο έληξε 1-1, με τους γηπεδούχους να παίρνουν προβάδισμα και τον Ατρόμητο να ισοφαρίζει με τον Οικονόμου.

Στην επανάληψη το ματς απέκτησε ακόμη περισσότερο ενδιαφέρον, με τον Ατρόμητο να είναι καλύτερος, να χάνει ευκαιρίες  και τελικά να εξαργυρώνει την υπεροχή του στο 90' με γκολ του Παπαδόπουλου μέσα σε έντονους πανηγυρισμούς.

Ξεκίνησαν οι Σάλτας, Ρουσσόπουλος, Τουμαζάτος, Γιαννακίδης, Ζάννης, Σαμούρης, Μπουρνέλης, Μουντές, Σέλληνας, Οικονόμου, Πομώνης. Έπαιξαν και οι Πιέτρης, Ρίζος, Παπαδόπουλος, Καρδάμης, Μαργαρίτης. Στην αποστολή ήταν και οι Αγγελόπουλος, Περήφανος.