Τελευταία ενημέρωση 07:35, 23 Απρ 2024

Η Κ17 ήττα από Πανιώνιο στο Ρουφ

Σε παιχνίδι του «μισού γκολ» ο Ατρόμητος Κ17 δεν μπόρεσε να βρει λύσεις απέναντι στον Πανιώνιο Κ17 και ηττήθηκε με 1-0 σήμερα στο Ρουφ για το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκας.

Το ματς κρίθηκε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 30΄. Ο Ατρόμητος έκανε μέτριο πρώτο ημίχρονο και προσπάθησε να αντιδράσει στην επανάληψη βελτιώνοντας την εικόνα του αλλά δεν κατάφερε να φθάσει έστω στην ισοφάριση.

Ξεκίνησαν οι Σάλτας, Ζάνης, Γιαννακίδης, Ρίζος, Ρουσσόπουλος, Πιέτρης, Μαργαρίτης, Πομώνης, Μακρυγιαννάκης, Μπουρνέλλης, Ρονάλντο. Έπαιξαν και οι Τουμαζάτος, Αλεξανδράκης, Παπαδόπουλος, Οικονόμου, Κουτσούκος.

Ο Πανιώνιος ξεκίνησε με τους Παχατούρα, Ντεμίρ, Τσαπατσάρη, Π. Γρηγοριάδη, Χριστοφιλόπουλος, Παπαδόπουλος, Β. Γρηγοριάδη, Κουτσάκη, Μπαρμπαλιά, Νινο,  Χαϊκάλη

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Οι αποστολές των «μονομάχων» του ΟΑΚΑ! »