Τελευταία ενημέρωση 16:21, 18 Απρ 2024
Κατηγορία Άγιος Ιερόθεος
Ετικέτες

Ο Άγιος Ιερόθεος «κατατρόμαξε» το πρωτοπόρο  Αιγάλεω μέσα στο «Σ. Μαυροθαλασσίτης», διεκδικώντας με αξιώσεις το θετικό αποτέλεσμα που δεν ήρθε τελικά καθώς ηττήθηκε με σκορ 3-2 σε παιχνίδι με πολλές διακυμάνσεις.

Ο Άγιος προηγήθηκε με τον Κράσι στο 8' αλλά ισοφάρισε ο Ψυχογιός στο 22'. Από λάθος του Γκουτζούλα στο ύψος της μεγάλης περιοχής ήρθε το 2-1 με το Αιγάλεω στην εκπνοή του ημιχρόνου με γκολ του Μπέλερι.

Στην επανάληψη ο Κράσι σκόραρε πάλι ισοφαρίζοντας σε 2-2 αλλά η χαρά των περιστεριωτών δεν κράτησε πολύ καθώς στο επόμενο λεπτό ο Βέρμπης βρήκε δίχτυα και χάρισε τη νίκη στο Αιγάλεω.

Ο Γιώργος Αρχοντάκης ξεκίνησε με τους Ζωντό, Πολίτη, Μανδαμαδιώτη, Τσατσαρή, Χαραλάμπους, Μπαλατσούρα, Λέτσι, Γκουτζούλα, Κράσι, Θανόπουλο, Σουλελέ. Αλλαγές οι Μπριστογιάννης, Αποστολόπουλος, Οντιάμπο, Νικολέτος.

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 02 Δεκέμβριος 2018 18:00
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: «Βόμβες» παραιτήσεων Αρχοντάκη και Ρούσσου! »