Τελευταία ενημέρωση 20:11, 24 Απρ 2024

Η Κ15 «ομάδα- δηλητήριο» με ΟΦΗ 4-1!

Ο Ατρόμητος Κ15 έριξε τέσσερις φορές το δηλητήριο του πάνω στον ΟΦΗ στο καταπληκτικό του α’ ημίχρονο κι επικράτησε με σκορ 4-1 στο πλαίσιο του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ.

Με γκολ του Ανταλή στο 7’ έπειτα από ωραία ανάπτυξη και πάσα του Αγκούσι ο Ατρόμητος προηγήθηκε νωρίς και ακολούθησαν δύο γκολ του Ζαρκαλή με κεφαλιά στο 15’ και στο 22’ που ανέβασαν το δείκτη στο 3-0.  Από προσπάθεια του Τσαντήλα στο 33’ έγινε το 4-0 και κάπου εκεί τελείωσε πρόωρα το ματς.

Στο β’ ημίχρονο ο ρυθμός του αγώνα έπεσε και ο ΟΦΗ απλά μείωσε σε ένα στημένο για το τελικό 4-1.

Ο προπονητής Πέτρος Κοντοβράκης με τους: Παπαϊωάννου Μπίμπας Καρδαμης, Αρβανίτης, Τσιάβος ,Παναγιώτου,Κουτουλακος ,Ανταλής, Τσαντήλας , Ζαρκαλής Αγκούσι
Έπαιξαν και οι Καλαμάτας, Μούτσης, Γιορδαμλη,ς Ζήκος και Πατσατζόγλου.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Να το κάνει σαν και πέρσι στο ΟΑΚΑ! »