Δείτε τις βαθμολογίες της Α' και Β' κατηγορίας και στους ομίλους που αγωνίζονται οι ομάδες της πόλης μας μετά τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1. | ΣΟΥΡΜΕΝΑ | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 3 |
2. | ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 |
3. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 |
4. | ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 |
5. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 3 |
6. | ΧΑΪΔΑΡΙ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 |
7. | ΡΟΥΦ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 9 |
8. | ΙΑΣΩΝ | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 4 |
9. | ΑΟ ΙΛΙΟΥ | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 6 |
10. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 |
11. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 |
12. | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 |
13. | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 7 |
14. | ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 |
15. | ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 9 |
16. | ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1. | ΠΑΠΑΓΟΣ | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 |
2. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 |
3. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 |
4. | ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 |
5. | ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 |
6. | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 |
7. | ΠΟΨ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 |
9. | ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 |
10. | ΚΟΛΩΝΟΣ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 |
11. | ΑΘΗΝΑΪΔΑ | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 |
12. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 |
13. | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 |
14. | ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 |
15. | ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 |
16. | ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1. | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 3 |
2. | ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 22 | 3 |
3. | ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 |
4. | ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 4 |
5. | ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 7 |
6. | ΙΕΡΑΠΟΛΗ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 7 |
7. | ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 |
8. | ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 |
9. | ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 |
10. | ΥΜΗΤΤΟΣ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 |
11. | ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 |
12. | ΒΥΡΩΝ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 |
13. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
14. | ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 |
15. | ΠΕΥΚΗ | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 12 |
16. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 16 |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1. | ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 9 |
2. | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 9 |
3. | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 |
4. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 2 |
5. | ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 |
6. | ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 |
7. | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 8 |
8. | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 6 |
9. | ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 11 |
10. | ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 |
11. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 14 |
12. | ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 12 |
13. | ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 |
14. | ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 |
15. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 11 |
16. | ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 |