Τελευταία ενημέρωση 03:49, 22 Ιουν 2018

Στον τελικό του Κυπέλλου ο ΠΟΑΛ!

Κατηγορία ΑΟΔΗΠ
(1 Ψήφος)

Με κορυφαίο τον Νίκο Μήτση ο ΠΟΑΛ κέρδισε με σκορ 3-1 τον Ατρόμητο Περιστερίου στην παράταση και προκρίθηκε στον Τελικό Κυπέλλου Ανεξάρτητων Ομάδων Περιστερίου.

Η ομάδα του Πάνου Παπαχρήστου προηγήθηκε με απευθείας  χτύπημα φαουλ του περίφημου Αθανασέλου στο πρώτο ημίχρονο.

Ισοφάρισε ο Ατρόμητος με πέναλτι που αμφισβήτησαν έντονα οι παίκτες του ΠΟΑΛ υποστηρίζοντας ότι δεν έγινε ποτέ το τράβηγμα που καταλόγισε ο διαιτητής. Το ματς πήγε στην παράταση κι εκεί ο ΠΟΑΛ με τέρματα των  Κρινόπουλου και Θεοδώρου

πήρε τη νίκη και την πρόκριση.

Ο Παπαχρήστου εμπιστεύτηκε τους: Σουρσο, Κοτσαλο, Διονυση, Πουλοπουλο, Ιακωβο Τακο, Μακρη Νωντα,  Μήτση, Μουρικη, Αθανασελο, Τσιλιβαρακο, Χολογκιτα ,Κρινοπουλο,  Πετρου, Θεοδωρου, Ζιωγα,  Χουλιαρα.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: «Mvp» των τελικών ο Στάθης Χολογκίτας! »