Τα δοκάρια σταμάτησαν τις γυναίκες στο Μεσολόγγι (1-1)

Κατηγορία Γυναικείο

Τρομερά άτυχη με  4 δοκαρια στο 1ο ημίχρονο και  1 δοκάρι στην επανάληψη η Γυναικεία Ομάδα του Ατρόμητου που είχε ρεσιτάλ χαμένων ευκαιριών έφυγε τελικά από το φιλόξενο Μεσολόγγι με το βαθμό της ισοππαλίας (1-1) για το πρωτάθλημα της Α' Εθνικης.

Το Μεσολόγγι 2008 προηγήθηκε στο 65ο λεπτό και ισοφάρισε ο Ατρόμητος με γκολ της Γατουδη στο 75ο λεπτο.

Ξεκίνησαν οι: Αργυριαδη -Γατουδη- Συρμή- Μυλωνά -Γεωργοπουλου- Βλασσοπουλου- Κριεζη- Salkunits- Παπαθεοδωρου- Τράγου- Στεροπουλου.

Έπαιξαν και οι Κοπελου - Γκιουσάι. Επίσης στην αποστολή ήταν οι: Κατσανου Παπαβασιλοπουλου- Φυτιλή -Κυριακιδου -Κριεμπαρδη.

Η Υπεύθυνη της ομάδας Στέλλα Μουζάκη τόνισε ότι: «Θα ήθελα να  ευχαριστήσω όσους γονείς βρέθηκαν κοντά μας .Επίσης ευχαριστούμε την άψογη φιλοξενία του κ. Γιάννη Γουλη και την πολύτιμη βοήθεια του κατά την παραμονή μας στο Μεσολόγγι».

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 13 Μάιος 2018 21:49