Τελευταία ενημέρωση 15:32, 18 Σεπ 2018

«Γεύση» Ανδρικού οι Παμπαίδες του Ιερόθεου!

Κατηγορία Ακαδημίες
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Την προπόνηση του παμπαιδικού τμήματος επισκέφθηκαν οι ποδοσφαιριστές της Ανδρικής ομάδος του Άγιου Ιερόθεου  Δημήτρης Μανδαμαδιώτης, Γιάννης Νιζάμης, Σωτήρης Ζήκος, Φώτης Ρουμπής, Θανάσης Λέση και Γιώργος Χατζής οι οποίοι έπαιξαν μπάλα μαζί με τα παιδιά και συζήτησαν παρουσία του Τεχνικού Διευθυντή της Ακαδημίας Δημήτρη Βαφειάδη.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου είναι το εξής:

ΕΦΗΒΙΚΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.45
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ (ΑΤΤΑΛΟΥ)

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΑΕΚ ROOTS
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.30
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.30
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ (7×7)

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ (7×7)

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΑΕΚ ROOTS
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ (7×7)

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ (7×7)

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00
ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ (7×7)

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φινάλε το Παμπαιδικό του Ηρακλή »
Μπακαράς
Top Sound
Hatzi
Asfaleies Kalogeras
κέντρα ξένων γλωσσών Δραμισιώτη

Ροή Ειδήσεων

Τρίτο τεστ η Κ18 του Ιερόθεου!

Τρίτο τεστ η Κ18 του Ιερόθεου!

05 Σεπ, 19:47 Ακαδημίες

Ξεκίνησε η Κ18 του Ιερόθεου!

Ξεκίνησε η Κ18 του Ιερόθεου!

24 Αυγ, 20:52 Ακαδημίες

Ξεκίνησε η Κ13 του Ατρόμητου!

Ξεκίνησε η Κ13 του Ατρόμητου!

21 Αυγ, 17:33 Ακαδημίες

Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας