Τελευταία ενημέρωση 19:55, 21 Ιουν 2018
Κατηγορία Θύελλα

Τις χαμηλές της πτήσεις συνέχισε η Θύελλα η οποία στο τοπικο ντέρμπι ηττήθηκε από τα Πράσινα Πουλιά που ήταν τυπικά γηπεδούχα με σκορ 4-2.

Ο Κατσαμάκης στο 1’ έκανε το 1-0 και ισοφάρισε ο Ματάχ στο 17’.  Στην επανάληψη μέσα σε λίγα λεπτά τα Πράσινα Πουλιά πέτυχαν τρία γκολ με τους Καραμπατέα στο 49’, Βικτωράτο στο 52’, Καλογήρου στο 59’ ανέβασε το δείκτη σε 4-1 για να κλείσει το σκορ ο Ντίμο στο 72’ διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ:  Σαπούνης, Μουράτης, Κατσαμάκης, Κωνσταντακόπουλος, Μητρόπουλος, Γ. Ζάμαν, Γιαννάκης, Μελισσουργός, Καλογήρου, Βικτωράτος, Καραμπατέας. Έπαιξαν και οι Ζώτος, Νικολάου, Μ Ζάμαν.

ΘΥΕΛΛΑ: Φραντζέσκος, Ματάχ, Φραγκούδης, Γκιάτα, Δημόπουλος, Παλαιοθόδωρος, Ουρούτσι, Κοντογιάννης, Ντίμο, Νιγκάτου, Κασιδιάρης. Έπαιξαν και οι  Ρέντον, Σακελάρης, Αβράμης.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Σκέτη θύελλα με Ορφέα (6-2)! »