Τελευταία ενημέρωση 14:35, 19 Απρ 2024
Κατηγορία Πράσινα Πουλιά

Ανώτερα τα Πράσινα Πουλιά νίκησαν δίκαια τη Θύελλα στο τοπικό ντέρμπι με σκορ 4-1.

Ο Κατσαμάκης στο 1’ έκανε το 1-0 και ισοφάρισε ο Ματάχ στο 17’.  Στην επανάληψη μέσα σε λίγα λεπτά τα Πράσινα Πουλιά πέτυχαν τρία γκολ με τους Καραμπατέα στο 49’, Βικτωράτο στο 52’, Καλογήρου στο 59’ ανέβασε το δείκτη σε 4-1 για να κλείσει το σκορ ο Ντίμο στο 72’ διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ:  Σαπούνης, Μουράτης, Κατσαμάκης, Κωνσταντακόπουλος, Μητρόπουλος, Γ. Ζάμαν, Γιαννάκης, Μελισσουργός, Καλογήρου, Βικτωράτος, Καραμπατέας. Έπαιξαν και οι Ζώτος, Νικολάου, Μ Ζάμαν.

ΘΥΕΛΛΑ: Φραντζέσκος, Ματάχ, Φραγκούδης, Γκιάτα, Δημόπουλος, Παλαιοθόδωρος, Ουρούτσι, Κοντογιάννης, Ντίμο, Νιγκάτου, Κασιδιάρης. Έπαιξαν και οι  Ρέντον, Σακελάρης, Αβράμης.

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 18 Απρίλιος 2018 16:56
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Ήττα στον Πλάτωνα με 2-0 »