Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Την κατάλληλη στιγμή στην κατάλληλη θέση!

Κατηγορία Water Polo
(3 ψήφοι)

Ο Αποστόλης Παναγούλης και ο Δημήτρης Καζάκος έκλεψαν την παράσταση στα τρία τελευταία λεπτά  του σημερινού αγώνα θρίλερ μεταξύ Ηλυσιακού και ΓΣΠ!

Ο αμυντικός του Περιστερίου ( Αποστόλης Παναγούλης) ήταν αυτός που με ένα σουτ από τρομερά δύσκολη θέση (πλάγια δεξιά) κατάφερε στα δυόμισυ λεπτά πριν την λήξη του αγώνα να σκοράρει και να δώσει το προβάδισμα για το Περιστέρι με 7-8 !

Ο τερματοφύλακας τους Περιστερίου (Δημήτρης Καζάκος)  ήταν αυτός που κράτησε το σκορ όταν 4’΄πριν την λήξη του παιχνιδιού κατάφερε να αποκρούσει το πέναλτι του Ηλυσιακού!

Μαζί με τους υπόλοιπους συμπαίκτες του παρουσίασαν μια «ομάδα απο μέταλλο» όπως ανέφερε σε σχόλιο του το μέλος του Δ.Σ. του ΓΣΠ Άκης Λιγνός αλλά σίγουρα τόσο ο Παναγούλης όσο και ο Καζάκος ήταν στην κατάλληλη θέση στη κατάλληλη στιγμή: