Τελευταία ενημέρωση 22:30, 18 Απρ 2024

Ήττα στο «Αλκαζάρ» οι Γυναίκες!

Κατηγορία Γυναικείο

Η Γυναικεία Ομάδα του Ατρόμητου παρά την πολύ καλή προσπάθεια που έκανε στο «Αλκαζαρ» ηττήθηκε από την τοπική ΑΕΛ με σκορ 2-0 για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας.

Το ματς ήταν πολύ δυνατό και ισορροπημένο. Η Λάρισα προηγήθηκε με την εκπνοή του ημιχρόνου και απέκτησε ψυχολογικο κυρίως αβαντάζ.

Στην επανάληψη μ,ε τις αλλαγές που έγιναν, ο Ατρόμητος βελτίωσε τηναπόδοση του και πίεσε για την ισοφάριση αλλά ένα πέναλτι που λανθασμένα  καταλογίστηκε, σε συνέχεια των κακών διαιτησιών, έφερε το δεύτερο γκολ για τη Λάρισα.

Ξεκίνησαν οι:Στεφανοπούλου, Σκουλικαρίτη, Λαδά, Μυλωνά, Αργυριάδη, Πουρσανίδσου, Βλασοπούλου, Γατούδη, Σπυροπούλου, Σάκουνιτς, Κριεζή και αλλαγές οι Συρμή, Παπαθεοδώρου, Γεωργοπούλου.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Στη Γλυφάδα αύριο οι Γυναίκες! »