H K20 φιλική νίκη με ΟΣΦΠ στου Ρέντη!

Με νίκη μέσα στου Ρέντη επί του Ολυμπιακού με σκορ 2-1 ολοκλήρωσε σήμερα ο Ατρόμητος Κ20 τον κύκλο των φιλικών προετοιμασίας εν όψει της πρεμιέρας του πρωταθλήματος το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Το πρώτο ημίχρονο δεν είχε φάσεις μπροστά στις δύο εστίες. Στην επανάληψη ο Ατρόμητος μπήκε δυνατά και προηγήθηκε με τον Ιμέρι στο 50’. Ισοφάρισε ο Ολυμπιακός τρία λεπτά αργότερα με τον Λάμπρου. Με την εκπνοή του αγώνα από ωραία ενέργεια του Βιταλιώτη, ο Ρούνης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Ξεκίνησαν οι: Κίναλης, Τάμπας, Χοχλαστός, Παπαδογιωργάκης, Στρούγγης, Βιταλιώτης, Νταβιώτης, Ιμέρι, Τριμμάτης, Λαζαρίδης, Νιτσάκης. Έπαιξαν και οι: Χιλάι, Κοεχλέρ, Χατζοβασιλάκης, Σαμπατάκος, Ξενάκης, Ρούνης, Κοτσίκος.

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 20 Αύγουστος 2017 22:16