Τελευταία ενημέρωση 16:55, 19 Απρ 2024
(2 ψήφοι)

Την πρόκριση στους «8» του Elite Neon Cup υλοποιώντας τον πρωταρχικό του στόχο κατέκτησε ο Ατρόμητος Κ15  ο οποίος επικράτησε σήμερα το μεσημέρι με σκορ 2-0 κόντρα στον Άρη στις εγκαταστάσεις της Παιανίας.

Οι παίκτες του Μουράτ Σεροπιάν έκαναν ένα πολύ καλό παιχνίδι, ειδικά στο β’ ημίχρονο κι επικράτησαν απόλυτα δίκαια. Το σκορ άνοιξε στο 35’ ο Μακρυγιαννάκης στο 35’ και πέντε λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Την ευκαιρία για ένα τρίτο γκολ είχε ο Ρουσσόπουλος με την προσπάθεια του να καταλήγει στο δοκάρι. Ο Μουράτ Σεροπιάν (συνεργάτης ο Βασίλης Γκούμας) ξεκίνησε με την ακόλουθη σύνθεση: Σάλτας, Ρουσσόπουλος, Ρίζος, Γιαννακίδης, Σαμούρης, Μακρυγιανάκης, Κουτσούκος, Ρονάλντο, Κωστόπουλος, Πομώνης, Τσουρούλας. Έπαιξαν και οι Καρδάμης, Τουμαζάτος,  Ζαίμι, Σέλληνας, Ζαχαρίου.

Αντίπαλος της ομάδας αύριο στις 15.00 θα είναι ο Παναθηναϊκός.

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 21 Απρίλιος 2017 18:36
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Αύριο η αποστολή για Παναθηναϊκό »