Τελευταία ενημέρωση 03:24, 17 Ιουν 2019

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδφων της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΙΑΣΟΝΑΣ              2-0

ΧΟΛΑΡΓΌΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  1-0

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ Α.ΑΝ.       3-1

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010- ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ   0-3

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ         0-3

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ      1-3

 

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ εχει ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΜΙΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

Γ'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Τα σημερινά αποτελέσματα των ομάδων της πόλης μας στην ΕΠΣΑ είναι τα εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ      2-2

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ          2-1

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ               1-0

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ                     0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ           1-1

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ.   2-0

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ.               2-0

Το πρόγραμμα του Σαββάτου για τις ομάδες της πόλης μας σε Α', Β', Γ' ΕΠΣΑ είναι το εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ.

 

Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Ανανέωσε και ο Μακρίδης!

Ανανέωσε και ο Μακρίδης!

16 Ιουν 2019 Άγιος Ιερόθεος

Γιόρτασε τη λήξη της σεζόν!

Γιόρτασε τη λήξη της σεζόν!

16 Ιουν 2019 Θέρσιππος

Πεδουλάκης: «Χτίζουμε νοοτροπία»

Πεδουλάκης: «Χτίζουμε νοοτροπία»

16 Ιουν 2019 ΓΣ Περιστερίου

Ο Στηβ Ρούτερ μοναδικό νέο πρόσωπο!
Στην  Κ17 και ο (ροδίτης) Σταματούλλας!

Στην Κ17 και ο (ροδίτης) Σταματούλ…

15 Ιουν 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Συνεχίζουμε όλοι μαζί»!

Συνεχίζουμε όλοι μαζί»!

15 Ιουν 2019 Φίλαθλοι

Ανακοίνωσε τα φιλικά του Ιουλίου!

Ανακοίνωσε τα φιλικά του Ιουλίου!

15 Ιουν 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας