Τελευταία ενημέρωση 18:27, 20 Αυγ 2019

Mε αντίπαλο τον Εθνικό Ελληνορώσων κάνει αύριο πρεμιέρα στο πρωτάθλημα της Β' ΕΣΚΑ το ανδρικό τμήμα μπάσκετ της Άμιλλας. Μιλώντας για το νέο πρωτάθλημα ο προπονητής της ομάδας Βαγγέλης Μακρής τόνισε στην επίσημη ιστοσελίδα της ΕΣΚΑ τα εξής:

«Ξεκινώντας τη νέα χρονιά στον 2ο Ομιλο της Β’ ΕΣΚΑ μπορώ να πω πως το πρωτάθλημα θα είναι πάρα πολύ δύσκολο. Σίγουρα το πιο δυνατό των τελευταίων ετών με πολύ ποιοτικές ομάδες. Θεωρώ πως πολλές ομάδες θα πάνε μέχρι το τέρμα της διαδρομής, κυνηγώντας την άνοδο, όπως Αχαρνής, Αργοναύτης, Νηαρ Ηστ, Κούρος, Πετράλωνα και πιθανόν κάποια που δεν έχει ακουστεί ακόμα. Οσον αφορά εμάς, φέτος έχουν αλλάξει αρκετά πρόσωπα στην ομάδα και έχει εμπλουτιστεί με πολύ έμπειρα παιδιά (Φίλιος, Καβούρης, Παριαννόπουλος, υπάρχει και ο Μαργώνης από πέρσι) που θα μπορέσουν να μας ενισχύσουν σε πολλούς τομείς, τόσο στο αγωνιστικό όσο και στο να βοηθήσουν τα νέα παιδιά να αναπτύξουν το ταλέντο τους. Ως στόχος της ομάδας είναι η γρήγορη παραμονή και αν τα καταφέρουμε νωρίς, τότε να προσπαθήσουμε για το βήμα παραπάνω, που είναι να μπούμε σφήνα στα φαβορί για τα πλέι οφ. Εύχομαι υγεία σε όλους και χωρίς τραυματισμούς και ελπίζω να γίνει ένα πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα, ώστε να το ευχαριστηθούμε όλοι μας».

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΕ 06/10/2016 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 20:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0  
ΠΕ 06/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0

 Παλικάρι στάθηκε η Άμιλλα στην Πετρούπολη. Αν και βρέθηκε να χάνει με 2-0 από τον Κεραυνό βρήκε τη λύση στο β’ ημίχρονο και πήρε την ισοπαλία με σκορ 2-2.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 30’με τον Καταγή και στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου ο Κοτσαμπάς ζευγάρωσε τα τέρματα.

Η Άμιλλα δεν τα παράτησε μείωσε με τον Χρυσαφίδη στο 77’ και δύο λεπτά αργότερα ο Μεμή διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

O προπονητής Κώστας Σώκος ξεκίνησε με τους: Τεννέ, Δήμου, Μπερνικόλας, Ασημακόπουλος, Λιόντος, Μπριστογιάννης,  Δέγκλερης, Κλαυδιανός, Καλατζής, Μεμή, Καζακόπουλος. Έπαιξαν και οι  Χρυσαφίδης, Ζέρβας, Π. Σώκος.

                                                                                                 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 6 2 2 0 0 5 2
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4 2 1 1 0 3 2
3. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 2 1 1 0 4 3
4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 4 2 1 1 0 3 1
5. ΙΛΙΣΙΑ 2004 4 2 1 1 0 4 3
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 4 2 1 1 0 4 2
7. ΒΥΡΩΝ 3 2 1 0 1 4 5
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 3 2 1 0 1 3 3
9. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3 2 1 0 1 5 2
10. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 2 1 0 1 4 4
11. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 3 2 1 0 1 6 2
12. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 1 2 0 1 1 1 2
13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 2 0 1 1 2 3
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1 2 0 1 1 1 5
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 2 0 0 2 1 4
16. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 2 0 0 2 1 8

Τα γενέθλια της έχει σήμερα η κορυφαία αθλήτρια στο μπάσκετ που ανέδειξε ο περιστεριώτικος αθλητισμός.

Η Ανθή Μπαλτά που παραμένει ενεργή και ταυτόχρονα ασκεί το επάγγελμα του προπονητή από την γυναικεία ομάδα της Άμιλλας (στην οποία ξεκίνησε την καριέρα της ως μπασκετμπολίστρια) αποχώρησε φέτος από τον Ολυμπιακό και πήρε μετεγγραφή στον Αθηναϊκό.

Οι συναθλήτριες της και οι άνθρωποι του τμήματος του Αθηναϊκού της επεφύλαξαν λοιπόν μια όμορφη έκπληξη καθώς της πρόσφεραν την τούρτα των γενεθλίων της πάνω στο παρκέ και της τραγούδησαν το happy Birthday δείχνοντας πόσο την έχουν αγαπήσει αν και είναι ελάχιστο χρόνο στους «Λόρδους» του Βύρωνα.

Κάτι αντίστοιχο βέβαια προγραμματίζουν να κάνουν και τα κορίτσια της Άμιλλας στην προπονήτρια τους μέσα στις επόμενες μέρες.

Με τον ιδανικότερο τρόπο ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΑ η Άμιλλα, καθώς κέρδισε με 2-1 το Σάββατο (24/9)τα Βριλήσσια.

Ο Κώστας Σώκος και οι παίκτες του είναι έτοιμοι να ξεκινήσουν την προετοιμασία τους για τον επόμενο αγώνα που θα δώσουν με αντίπαλο τον Κεραυνό Πετρούπολης. Ο νεαρός τεχνικός έμεινε ικανοποιημένος από την προσπάθεια του και τους ζήτησε να συνεχίσουν τη δουλειά τους με την ίδια προσήλωση. Στόχος φυσικά είναι μονάχα η δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα και ένα ακόμα βήμα για την άνοδο στην Α'  Κατηγορία της ΕΠΣ Αθηνών.

Κόντρα στην ΜΕΝ Ιλίου θα ξεκινήσει η γυναικεία ομάδα μπάσκετ της Άμιλλας τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας ΕΣΚΑ.

Στόχος είναι είναι να κάνει μια πορεία ανάλογη με την περσινή και ακόμη καλύτερα δεδομένου ότι οι μετεγγραφές που έγιναν έχουν ανεβάσει τον πήχη για τη ομάδα της Ανθής Μπαλτά.

 Η Νάντια Καναβάρου, η Δήμητρα Πατσιώρα, η Τούλα Γουναρά είναι αθλήτριες που μπορούν να εγγυηθούν μια πολύ καλή χρονιά σε συνδυασμό με το ρόστερ από την περσινή χρονιά συν την πολύ ταλαντούχα και μικρότερη σε ηλικία Έλενα Κουφοπούλου.

 Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της νέας χρονιάς έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 05/10/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . Ζ.Α.Ο.Ν. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 19/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 26/10/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 02/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 09/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 16/11/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 23/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 30/11/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 07/12/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 14/12/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 21/12/2016 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 11/01/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 18/01/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 25/01/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 01/02/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/02/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 15/02/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/02/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 01/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 08/03/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 15/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 22:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 22/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 29/03/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 21:30 ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 05/04/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ Ζ.Α.Ο.Ν. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      . ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0  
ΤΕ 12/04/2017 22:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ Ζ.Α.Ο.Ν. 0 - 0
Leventis kreopoleio
ACS Περιστερίου

Δημοφιλέστερα

Ξεκίνησε προετοιμασία
Fentagin:«Καλό ταξίδι Κουκ»!

Fentagin:«Καλό ταξίδι Κουκ»!

19 Αυγ 2019 Φίλαθλοι

Τα τυπικά για Ανδρούτσο

Τα τυπικά για Ανδρούτσο

19 Αυγ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Στα Γιάννινα το βασικό στάδιο

Στα Γιάννινα το βασικό στάδιο

19 Αυγ 2019 ΓΣ Περιστερίου

Πρεμιέρα με όνειρα και Ευρώπη!

Πρεμιέρα με όνειρα και Ευρώπη!

19 Αυγ 2019 ΓΣ Περιστερίου

Φιλικό αύριο με Διαγόρα Ρόδου

Φιλικό αύριο με Διαγόρα Ρόδου

19 Αυγ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Τρείς απουσίες η προετοιμασία

Τρείς απουσίες η προετοιμασία

17 Αυγ 2019 Άγιος Ιερόθεος

Τι ισχύει για Ρισβάνη!

Τι ισχύει για Ρισβάνη!

17 Αυγ 2019 ΠΑΕ Ατρόμητος

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας